sport

Sportovní jednohubky

23.02.2006 - redakce

  • Opora Sokola Kare Luhačovice Theodor Marančák skončil třetí v anketě Nejlepší kuželkář roku 2005, když nasbíral 57 bodů. Vítězem se stal Zdeněk Hartus z týmu Slavoj Praha, který získal 179 bodů. Slavnostní vyhlášení ankety proběhlo v Zábřehu na Šumpersku.
  • Fotbalisté 1. FC Slovácko získali atraktivní posilu. Do klubu se vrátila jeho bývalá hvězda, útočník Jiří Kowalík. Kmenový hráč FK Teplice přišel na hostování do 30. června letošního roku s následnou opcí. Kowalík dosud odehrál v nejvyšší soutěži 97 utkání a nastřílel 34 branek. V sezoně 2002/03 se stal v dresu 1. FC Synot králem ligových střelců. Poté přestoupil do Teplic a hostoval v 1. FC Brno, nikde ale na své předchozí úspěchy nenavázal. "Ve Slovácku chci oživit svou kariéru. Mojí výhodou je, že prostředí v klubu velmi dobře znám," prohlásil Jiří
  • Šéf lavičky házenkářek HC Zlín Antonín Střelec byl vyhlášen Trenérem roku 2005. K triumfu jej vynesl mistrovský titul, který získal se Zlínem. "Jde o úspěch celého družstva, nejenom o můj. Holkám jsem už poděkoval," svěřil se Střelec, který se kvůli interligovému vytížení nezúčastnil slavnostního vyhlášení ankety, které proběhlo v Plzni.
  • Závodnice v aerobiku z oddílu TJ Jiskra Otrokovice zazářily na mistrovství České republiky v Brně. Juniorky (14 - 16 let) získaly titul, který se do Otrokovic vrací po čtyřech letech. Kadetky (11 - 13 let) ze stejného oddílu skončily v silné konkurenci na třetím místě. Celkem na domácím šampionátu soutěžilo 44 družstev.

Čtenost článku: 1051

<<zpět