sport

Sportovní jednohubky

26.01.2006 - redakce

  • Hokejisté Vsetínské hokejové přišli o zkušeného Pavla Janků. Útočníkovi skončilo hostování a vrátil se do týmu HC Oceláři Třinec. Janků odehrál za Vsetín 24 zápasů, ve kterých vstřelil šest gólů a připsal si pět asistencí.
  • Sportovního střelce z Otrokovic Jiřího Gacha čeká rok plný cestování do exotických zemí. Závodit bude například v Egyptě nebo v Číně, tyto země totiž hostí podniky Světového poháru. Na mistrovství světa i Evropy ale jeden z nejlepších českých střelců v disciplíně trap namáhavě cestovat nebude. Světový šampionát se uskuteční v chorvatském Záhřebu, mistrovství Evropy hostí slovinský Maribor.
  • Volejbalisté VSC Fatra Zlín postoupili mezi nejlepší čtyři celky v Českém poháru. Ve čtvrtfinále vyřadili JMP Brno. V úvodním domácím zápase zvítězili 3:1 na zápasy, stejným poměrem vyhráli i na palubovce soupeře. Finálový turnaj Českého poháru se uskuteční 31. ledna až 1. února ve zlínské sportovní hale. Zlínští volejbalisté se v semifinále utkají s Libercem, druhou dvojici tvoří Ostrava s Kladnem.
  • Brankář hokejistů HC Hamé Zlín Martin Altrichter ukončil v prosinci hostování ve Vsetínské hokejové. Ve zlínské kabině se ale dlouho neohřál, vedení klubu ho obratem poslalo na hostování do HC Chemopetrol Litvínov. V jeho službách stráví 33letý hokejista měsíc. Výměnou za Altrichtra přišel do Zlína litvínovský brankář Kamil Jarina. Za Zlín v právě probíhající sezoně Altrichter odchytal pouze dvě utkání, ve Vsetíně chytal patnáctkrát.

Čtenost článku: 889

<<zpět